TEKSTESHQIP

Omerta
Prsh Nga Tirona
Lyrics
(Feat. Mali G Grand Thugz & R.D.T)

Sjena bo$$a skena as miliona
Na mungojne kelet ne xhepat tona
Dil shikojna se car prezantojna
Performojna aty ku krijojna vet
Shume e lehte kur je dru dhe bon rep
ne muzike jena te rrale si volum qetsusa ne lagje na urrejne jena bo shqetesusa

Muzika e larte e gjith lagjia terbohet
Njerezit po pysin ca trapin po bohet
Shif si veprohet ne lagjet tona
Ne skena miliona po planet i bona
Sjane vec fjale ne i kthejm n'realitet
Kur na shef rruges cuna t'vertet
Asnje se bon si e bojna na
Un them ate qe me sy po ha

Ref:
Neve prap ktu do jena na besona
Prandaj hapni majtofonin na degjona
Cuna t'thjesht sjena bo$$a me miliona
Pershendetje te gjitheve nga Tirona....2x

Kom shum probleme
s'po di nga me i cu
ti po menon se po munesh me mu
shoncet si ke se un sboj hajgare
nji nga problemet osht se skom pare
pe rte tjerat spo ma nin
se qejfin e boj
un e boj ca boj akoma e loz ket loj
me tipa lloj lloj un fillimin ta maroj
YOU FUCKING BITCH prandaj mylle ate goje

.......................................

Ref:
Neve prap ktu do jena na besona
Prandaj hapni majtofonin na degjona
Cuna t'thjesht sjena bo$$a me miliona
Pershendetje te gjitheve nga Tirona....4x

DËRGOI: