Onat

Onatit Po Ja Don Më Shumë Se Dr. Mic

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-02-2015]
Verën e kaluar të dy erdhën me këngë me dy këngëtaret të njohura. Antarët TDS, Onati dhe Dr Mic kësaj here duket se ata kanë vendosur që të shohin se cili është më i dashur për publikun, duke ardhë me këngë të ndara.

Onati bashkëpunoj me Samantën me këngën ‘Ti se din se’ ndërsa Dr Mic erdhi me Besa Kokëdhimba me këngën ‘Zejmër’.

E nëse marrim parasysh numrin e klikimeve të këtyre këngëve në kanalin Youtube, shihet qartë që Onati është shumë para Majkit.

Kjo pasi që ‘Ti se din se’ ka kaluar shifrën 6 milion klikime ndërsa ‘Zejemër’ ka mbi 2 milion.
 (Indeksonline)

Onatit Po Ja Don Më Shumë Se Dr. Mic


Komente 0