TEKSTESHQIP

One T & Anestezion
Madrina
Lyrics

[One T:]
Hala po m'thirr Papa
Un hala po njeki franga
5 loqka mrapa
5 bisha mrapa
One T o Ali Baba (be Baba)
Nuk ishim prish jo
Per 1 milion franga
Veç afër mem pas
Do mu lidh kjo me pranga
Kjo po bon stila
Per Kapo si Narco
Griselda Blanco
Sot je bandita
Hala Hermosa
Blanco e bardhë
Veç e zez o krejt dosja
N'mask po ti njoh syt
Ça do qe ti bon
Ki me qu deri n'fund
Per na 2t
Kapo, Kapo be Kapo
Kjo po bon stila
Per Kapo si Narco
GRISELDA BLANCO 2X

[REF.:]
Mëkatare mete mëkatare
Sa me morre inat ti meriton medalje
E me ty sot i kam rrugt e ndame
Per krejt 1OO varra a je pishmane???

[Anestezion:]
Madrina
Me maska o Banda
N'sy kur pom sheh
Ti pom then mu si banka
Kom le me bo lek
Me ty shihna n Praga
Pa i kap si ty
Nuk po du me ra n'pranga
Kjo Latina jeton si Bandita
N'kufi sbon panika
Bandita
Kjo po bon lek me Bandita 2x
Sot krejt ça kom
Hajde pytem
High Level
N'men ki mem majt
Deri t'vdes
Je High Level
Boten e shoh n'syt e tu
Pa ty...harro never
E na n Casablanca High Level 2x
N'men ki mem majt
Deri t'vdes je high Level
INFO
Siç e do tradita e hiteve, ky krijim muzikor është përcjellë tek fansat i punuar tejet mirë me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 20 Shkurt 2021. Për komponimin dhe për produksionin punoi Dualvox, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga One T & Anestezioni.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200