Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Leviz Me Mua (Feat. Kamela Islamaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sa mendime, perseriten
dhe me duket se
nuk ka me asgje te re

zemra ime erdhi
koha qe te shohim tej
sa me larg nga ky vend

leviz me mua,se kte qe dua
mos hezito,dua qe
fort te vrapoj

merr dhe pak nuk
do te pendohesh oh joo
ja tek jam,nuk ke pse
te lodhesh,te lodhesh...

ti e di bota rotullohet
degjooo...

merr dhe pak se me
pas te ftohet...harrohesh tii...

sa mendime,perseriten
dhe me duket se
nuk ka me asgje te re

pse sme thua fjalt
e tua,e di une e di
afroooo...

merr dhe pak nuk
do te pendohesh oh joo
ja tek jam,nuk ke pse
te lodhesh,te lodhesh...

ti e di bota rrotullohet
degjooo...

merr dhe pak sa me
pas te ftohet...harrohesh tii...

merr dhe pak nuk
do't pendohesh...

merr dhe pak...nuk do t'pendoheeesh, nuk do t'pendoheesh...
nuk do t' pendohesh oh joo..ja tek jam nuk ke pse te lodhesh, te lodhesh...ti e di bota rotullohet...degjo merr dhe pak se me pas te ftohet...harrohesh tii...


Ky tekst u dërgua nga  arditaOrgesa Zaimi
Featuring: Kamela Islamaj
Publikimi: 01/06/2016
Festivali: Top Fest 7
Muzika: Indrit Mesiti
Teksti: Indrit Mesiti
Orkestrimi: Indrit Mesiti


Orgesa Zaimi - Leviz Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leviz Me Mua".
3. Video është e këngës "Leviz Me Mua", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente 0