Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgest Langa - Dashuria Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Në këtë natë
Shoh sytë e tua
Shumë dashuri
Sa shumë të dua

Me gotën plotë
E ngrej dollinë
Veç për ty
Me shoqërinë

Ref (x2)
Hidhe vallen ti
Dashuria ime
Të don, shumë kjo zemra ime
Mos ndalo, moj fluturo

Në këtë ditë
Të uruar
Miq e shokë
Na kanë rrethuar

Me gotën plot
E ngre dollinë
Në këtë natë
Për dashurinë

Ref (x2)
Hidhe vallen ti
Dashuria ime
Të don, shumë kjo zemra ime
Mos ndalo, moj fluturo

Ref (x2)
Hidhe vallen ti
Dashuria ime
Të don, shumë kjo zemra ime
Mos ndalo, moj fluturo


Ky tekst u dërgua nga Arben DedjaOrgest Langa
Publikimi: 07/01/2022
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Gent Myftaraj & Genti Deda
Styling: Aurora Langa


Orgest Langa - Dashuria Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ime".
3. Video është e këngës "Dashuria Ime", por nuk këndohet nga Orgest Langa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orgest Langa:


Komente 0