Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kënga E Re E Orindës Punohet Nga Aida, Armendi Dhe Bigbang?!

Nuk ka akoma asnjë votë

[20-10-2015]
Këngëtarja Orinda Huta vetëm para pak kohë në një intervistë për Indeksonline, kishte paralajmëruar rikthimin e saj me një projekt të ri muzikor.

E mesa duket këngëtarja ka vendosur që të jenë pikërisht Aida Baraku, Armend Rexhepagiqi dhe Big Bang bashkëpunëtorët e projektit të saj më të ri, raporton indeksonline.

Së paku kështu është lënë të kuptohet nga një postim i Orindës në llograinë e saj në Instagram.

Ndërkaq që nuk janë bërë me dije detaje të tjera por pritet të shihen në ditët në vazhdim.

“Pas nëntë vitesh me dyshen fantastike të artit shqiptar”, ka shkruar Orinda. Ku dihet që pikërisht para nëntë viteve Orinda kishte konkurruar në “Kënga Magjike” me “Nisu arratisu” e punuar nga Armendi dhe Aida.
 (Indeksonline)Komente 0