Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edhe Orinda Huta Poza Seksi Me Bikini

Nuk ka akoma asnjë votë

[23-10-2015]
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Orinda Huta, shquhet për zërin e saj të ëmbël, duke mos përjashtuar në këtë mënyrë as bukurinë e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka pozuar një foto me bikini, ku dhe duken hiret e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, tani së fundmi Orinda po sfidon veten e saj edhe si prezantuese.
 (Indeksonline)Komente 1