Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orinda Dhe Turi Po Martohen

Nuk ka akoma asnjë votë

[08-11-2015]
Këngëtarja Orinda Huta ka dhënë së fundmi një intervistë për emisionin Prive në Klan Kosova ku ka folur për projektet e saj ttë radhës, e i cili njëri ndëra to do të jetë një këngë e re e punuar nga Amrend Regjepagiqi & Aida Baraku.

E pytur për jetën privat Orinda ka thënë se aktualisht po shijon lidhjen e saj me Turin dhe se në plan është edhe martesa por jo në ndonjë të ardhme shumë të afërt.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0