PanchoCity
PanchoCity

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: PanchoCity është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Pancho eshte lider i labelit: BigMouth Production. Më datë 12 Qershor 2008, Pancho publikon videoklipin "Paret Bota Rrota Sillet", në bashkëpunim me NR. Më datë 21 Shtator 2011, Panchocity & The Grip publikojnë videoklipin "Blood", në bashkëpunim me Castor P. Orkestrimi i këngës vjen i punuar nga vetë Pancho. Produksioni audio u realizua nga vetë Pancho. Më datë 5 Maj 2012, Pancho & Darrin Mclaren publikojnë videoklipin "International", ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0