Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paola Rrapaj - Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E ke menduar ndonjëherë?
te jetosh pa Dashuri
Ta lesh ti zemren ne vetmi
Ne trishtim edhe merzi

Dehur ne dashni
Iken nji nga nji
Ditet ku une dhe ti
U deshem si femije

Per ty per ty
Sdo jem me aty
Koha ime ka shume vlere
Une jeten se kam Dy

Ref.
Sa te doja une
Askush nuk e di
Sa m’don mu ai
E ndjej une ket dashni
Sa here t’thashe me fal
Dhe kur nuk kisha faj
Tu luta nsyte e mi
Mos me lendo dhe ti

Nuk doja shume nga ti e di
T’me doje nje pike me shume
Prita te ndryshoje ti
Sot ai me don me shume

Dehur ne dashni
Iken nji nga nji
Ditet ku une dhe ti
U deshem si femije

Per ty per ty
Sdo jem me aty
Koha ime ka shume vlere
Une jeten se kam Dy

Ref.
Sa te doja une
Askush nuk e di
Sa m’don mu ai
E ndjej une ket dashni
Sa here t’thashe me fal
Dhe kur nuk kisha faj
Tu luta nsyte e mi
Prape me lendove ti


Mua sdite ti, syte te mi doje
Edhe shpirtin tim te ma kuptoje

Ti!
Paola Rrapaj
Publikimi: 21/08/2021
Muzika: Paola Rrapaj & Apollo
Teksti: Paola Rrapaj & Endrit Mumajesi
Produksioni: Apollo


Paola Rrapaj - Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Paola Rrapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0