TEKSTESHQIP

Paro
Cili Eshte Sekreti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cili Eshte Sekreti" kënduar nga Paro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, projekti prezantohet tek audienca shumë bukur me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 22 Tetor 2018. Muzika dhe orkestrimi u punua nga Alban Hoxhaj, teksa kënga është një krijim me tekst nga Arben Duka.