TEKSTESHQIP

Paro
Dasma Jone Si Ne Perralle
Lyrics
(Feat. Dule Malindi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma Jone Si Ne Perralle" kënduar nga Paro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të na bërë të shijojmë edhe aspektin viziv, produkti muzikor finalizohet tek audienca i plotësuar nga ana vizuale me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 1 Qershor 2019. Për komponimin dhe për okestracionin u kujdes Rino Boci.