Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Pegi Xhani - I Embel Si Kripa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2002Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Embel Si Kripa" kënduar nga Pegi Xhani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pegi Xhani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Julka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Flisje ti sa shumë flisje,
Si një këpucë e shkepur,
Fjalët e tua janë një çorap i qepur,
Ti vet e di mirë se sa më ke kripur,
Puthjet e tua janë një çarçaf i grrisur,
Grrisur nga puthjet e tua me krip,
Pa ty kriposur ndihem më mirë,
Grrisur nga puthjet e tua pa jet,
Krip ti vet je.

Refren
Sa jam kripur
Jam kripur shumë
Krip, krip, krip,
Puthja jote më vë ne gjumë
----2x

Kërko veten të gjesh
ti në jetën reale,
Sheqer, majlt, ëmbël,
Si puthje speciale,
Kërko emocion
Të gjesh të vërtetën,
Iluzione grrisur si një letër,
Grisur nga puthjet e tua me krip,
Pa ty kriposur ndihem më mirë,
Grrisur nga puthjet e tua pa jet,
Krip ti vet je.

Refren
Sa jam kripur
Jam kripur shumë
Krip, krip, krip,
Puthja jote më vë ne gjumëKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet