Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pejoni 039

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
BIOGRAFIA: Pejoni 039 është një këngëtar i njohur. Argjent Begolli apo Pejoni 039 lindi në Pejë më pas emigroi në New York përkatësisht në Bronx. Eshtë anëtar i grupit A.B.I (Albanian Boys Inc) dhe ka filluar të merret me muzikë në vitin 2003. Në vitin 2004 së bashku me bX-a formuan grupin A.B.I dhe tani ka shumë anëtarë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sunaj Saraqi

Zaim Sejdiu

Mentor Gjurgjiali

Profa

Ri2er

Valon Buquku

Kol Bardheci

Besnik Shemsiu

Niti-Bronx

Mendi

Tags: Pejoni 039, Pejo1


Komente mbi këtë artist