TEKSTESHQIP

Pellumb Vrinca & Vida Kunora
Çifti I Ri 2017
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çifti I Ri 2017" kënduar nga Pellumb Vrinca & Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.