Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perlat Sheqeri - Dashuria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur duam jo nuk dime te dashurojme
Vetmine e vuajm e sa shpejt harrojme
Nje cast me pe ti me veshtrim u ndame
Mallkoj une sonte xhelozine

REF.:
Une te fala ty se te deshta shime
Ti kurr nuk me the jo asnjeher me fal
Dhe nje lot qe ra sot me la pa gjume
Nje cast kjo zemer seq mu ndal
Nje lot ne sy me ra,nje lot qe me sjell mall

Kaluan vite me ste kam takuar
E nuk e di ku ndodhesh ti ne jete
Me vjen cudi pse zemra ska harruar
Te dashurosh nuk eshte e lehte,,

REF.:
Une te fala ty se te deshta shime
Ti kurr nuk me the jo asnjeher me fal
Dhe nje lot qe ra sot me la pa gjume
Nje cast kjo zemer seq mu ndal
Nje lot ne sy me ra,nje lot qe me sjell mall
Perlat Sheqeri
Publikimi: 10/10/2022
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Agim Doçi
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Perlat Sheqeri - Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria".
3. Video është e këngës "Dashuria", por nuk këndohet nga Perlat Sheqeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Perlat Sheqeri:


Komente 0