Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Je Gjeja Me E Shtrejnt (Feat. Fatjon Dalipi & Ilir Tironsi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te dua te dua
Je gjeja me e shtrenjt
O jeta ime
Te dua vertet 2x

Malli me ka marr
Per ty
Te du zemra ime
Srri un dot pa ty. 2x


Te dua te dua
Je gjeja me e shtrenjt
O jeta ime
Te dua vertet. 2x

Malli me ka marr
Per ty
Te du zemra ime
Srri un dot pa ty 2x

Refreni 4x


Ky tekst u dërgua nga Artisti

Petrit Vullkani - Je Gjeja Me E Shtrejnt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Gjeja Me E Shtrejnt".
3. Video është e këngës "Je Gjeja Me E Shtrejnt", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0