Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Uelelelelelele ueleelelelelele

Te dua e kam emrin
Vetem ty zemer mbiemrin
I lindur per nje femer
Vendbanimin tek ty zemer

Ne ket bote
Nje her kemi lind
Ne ket jet

Ndaj me thuaj
Se une te dua
Do te mallkoj
Perendia

Ne ket bote
Nje her kemi lind
Ne ket jet
Nje her do vdesim

Ndaj me thuaj
Se une te dua
Do te mallkoj
Perendia

Te dua e kam emrin
Vetem ty zemer mbiemrin
I lindur per nje femer
Vendbanimin tek ty zemer

Dashnia ime ti
Je e imja je vec ti
Jeten me ty
Do ta kaloj
Shpirt e zemer
Ti dhuroj 2x

Refreni:
Te dua e kam emrin
Vetem ty zemer mbiemrin
I lindur per nje femer
Vendbanimin tek ty zemer 2x


Ky tekst u dërgua nga Vajza S

Petrit Vullkani - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0