Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Boji T'fala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jam merzit, jam merzit
Qe nuk jena me te dy
Kur ta shifni, bojni t'fala
Thuaj gabimet ia fala
2x

Tregojini sa e du
Akoma s'e kam harru
Zemra mo s'po duron
Pa ty shum mu lodh
2x

Jam merzit, jam merzit
Qe nuk jena me te dy
Kur ta shifni, bojni t'fala
Thuaj gabimet ia fala
2x

Tregojini sa e du
Akoma s'e kam harru
Zemra mo s'po duron
Pa ty shum mu lodh
2x

Jam merzit, jam merzit
Qe nuk jena me te dy
Kur ta shifni, bojni t'fala
Thuaj gabimet ia fala
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Petrit Vullkani
Publikimi: 01/08/2021
Muzika: Petrit Vullkani
Orkestrimi: Petrit Vullkani
Video Produksioni: Fatjon Kupi Film & Photography
Teksti: Loco
Solo: Shpetim Franca
Prod.: On Fire Records
Styling: Butik RediPetrit Vullkani - Boji T'fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boji T'fala".
3. Video është e këngës "Boji T'fala", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0