TEKSTESHQIP

Petrit Vullkani
Te Dua
Lyrics

Uelelelelelele ueleelelelelele

Te dua e kam emrin
Vetem ty zemer mbiemrin
I lindur per nje femer
Vendbanimin tek ty zemer

Ne ket bote
Nje her kemi lind
Ne ket jet

Ndaj me thuaj
Se une te dua
Do te mallkoj
Perendia

Ne ket bote
Nje her kemi lind
Ne ket jet
Nje her do vdesim

Ndaj me thuaj
Se une te dua
Do te mallkoj
Perendia

Te dua e kam emrin
Vetem ty zemer mbiemrin
I lindur per nje femer
Vendbanimin tek ty zemer

Dashnia ime ti
Je e imja je vec ti
Jeten me ty
Do ta kaloj
Shpirt e zemer
Ti dhuroj 2x

Refreni:
Te dua e kam emrin
Vetem ty zemer mbiemrin
I lindur per nje femer
Vendbanimin tek ty zemer 2x

DËRGOI:
INFO
Autor i melodisë dhe autor i fjalëve të tekstit është Shpetim Franca.