Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petro - 1001 Netë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  58

Me sheh loja fillon
Zemra rrahjet i shton

Why do i love you i think and smile
Because i know the list could run on for miles
The whisper of your voice the warmth of your touch
So many little things that make me love you so much

E di do jesh e imja sot ti
Nuk ka rendesi asgje pra
Vec nje puthje me fal

AaaaAaaaAaaaAaaa
Zeri saj me therret
AaaaAaaaAaaaAaaa
Afrohem dhe e prek
AaaaAaaaAaaaAaaa
Kjo ndjenje e vertet
AaaaAaaaAaaaAaaa
Zgjat 1001 nete

The way that your kiss feels with desire
And how you hold me with the warmth of a blazing fire
So yes there are angels in heaven above
I know because god send me one to love

E di do jesh e imja sot ti
Nuk ka rendesi asgje pra
Vec nje puthje me fal

AaaaAaaaAaaaAaaa
Zeri saj me therret
AaaaAaaaAaaaAaaa
Afrohem dhe e prek
AaaaAaaaAaaaAaaa
Kjo ndjenje e vertet
AaaaAaaaAaaaAaaa
Zgjat 1001 nete
Petro Xhori
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/11/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Irkenc Hyka & Dj Sick Beatz
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Irkenc Hyka & Dj Sick Beatz


Petro - 1001 Netë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1001 Netë".
3. Video është e këngës "1001 Netë", por nuk këndohet nga Petro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petro Xhori:


Komente 1