Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petro Xhori - 1000 Her Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Një mij her ti më ke fal
Dhe një her shpirt, ti a ma fal?
Kom gabu, e di që kom faj
T'lutem ty pak, puthëm ti prap
2x

Një nat asgjë, veç a i zo
Truri nuk e zgjedh çka zemra do
Si njoh më shum, e vetmja je
Fjalën edhe shpirtin tem e ke

Je, ti je
Ndjenja e vërtet je
Veç njëher në jet gjen
Vjen, ti vjen
Si ëndërr kur gjumi më merr

Një mij her ti më ke fal
Dhe një her shpirt, ti a ma fal?
Kom gabu, e di që kom faj
T'lutem ty pak, puthëm ti prap
2x

Një her në jet, nuk je një nat
Dhe kur më urren, të dua prap
Të kam mërzit, më fal o shpirt
Loti n,syrin tënd o loti im

Je, ti je
Ndjenja e vërtet je
Veç njëher në jet gjen
Vjen, ti vjen
Si ëndërr kur gjumi më merr

Një mij her ti më ke fal
Dhe një her shpirt, ti a ma fal?
Kom gabu, e di që kom faj
T'lutem ty pak, puthëm ti prap


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Petro Xhori
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/02/2020
Muzika: Petro Xhori
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Xhumill (Xhulio Milloshi) & Petro Xhori


Petro Xhori - 1000 Her
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Her".
3. Video është e këngës "1000 Her", por nuk këndohet nga Petro Xhori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petro Xhori:


Komente 0