Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Phenom - Shkune

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkune".
3. Video është e këngës "Shkune", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Phenom - Shkune  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Teksti:

Don Phenom

Video Produksioni:

MAX Production

Produksioni:

Mixey

Këngë e albumit:

"Kumara"

Komente

Asnjë Koment

25/10/2019

2019-10-25T14:16:22+00:00[REF.:]
Kena lind per sefa
Kena pi gjujna lek en hava
Kena lind per sefa
Oh baby veq shu-shu-shu-shu-shkune
Kena lind per sefa
Kena pi gjujna lek en hava
Kena lind per sefa
Oh baby veq shu-shu-shu-shu-shkune

I kom qejf femrat lazdrajka
Kuku mami jom tu t'nxon shume lezbajka
Shkojna bashk i dojm femrat e njejta
Na jem gangsta jo ti po rrejka, huh
Kon po doni ju me fool-irat, fool-irat
Une jom rrit n'Bronx me keto fore jom plak
E nese na kane inat, kane inat, kane inat
Mos ua vno menien se ki dal veq me u knaq
I dont give a f**k krejt e din ah
Jena teper nalt per qata s'niva (no)
Loqka u ngat provokese
Kur e cova ne shpi boni squirt sikur Uzi

[REF.:]
Kena lind per sefa
Kena pi gjujna lek en hava
Kena lind per sefa
Oh baby veq shu-shu-shu-shu-shkune
Kena lind per sefa
Kena pi gjujna lek en hava
Kena lind per sefa
Oh baby veq shu-shu-shu-shu-shkune
Shkune, shkune, shu-shu-shkune
Shkune, shkune, shu-shu-shkune
Shkune, shkune, tu-tu-tunde, tunde, tunde

Nuk e di sa gota, gota pij (gota gota)
M'vesin sa goca sa loqka ki (goca goca)
Une jam duhan shkodre ti je lule bore
Bukuria jote hen per enaxhor
Se gjith i kom si ti, gjith i njejti kombinim
Me and a bad bi**h, free as a savage (yeah yeah)
Je ekzotike, unike, barbike
Shume boujee si Prishtinalike
Big booty thoba prej Afrike
E pucit krejt tu m'habite (goddamn)

[REF.:]
Kena lind per sefa
Kena pi gjujna lek en hava
Kena lind per sefa
Oh baby veq shu-shu-shu-shu-shkune
Kena lind per sefa
Kena pi gjujna lek en hava
Kena lind per sefa
Oh baby veq shu-shu-shu-shu-shkune
Shkune, shkune, shu-shu-shkune
Shkune, shkune, shu-shu-shkune
Shkune, shkune, tu-tu-tunde, tunde, tunde


Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet