TEKSTESHQIP

Don Phenom
Drille
Lyrics
(Feat. Nasuf Tirona)

Drille zemer mos u ndal
Na per ty e bojna zjarr
E vec qe koken kjo cika
Ma e fort se cocaina

Dridhe belin mos u ndal
Na per ty e bojna zjarr
E veq qe koken kjo cika
Ma e fort se cocaina

Jeten e kon be a movie
B***h I'm perfect de Marubi
Po ndizet klubi
Back hoodie ndizet kushi
Femnat guci veshuna me guci
Red bottom taka

Jo mos t'ik ishaka
Dhe po ndjekin mbrapa
Dhe me sikur rap star
Ta Paguj flaka

My shqipez jena tforta
Huh jena tforta
F*** kush ka inat pra
Gang jena skuadra

Selfie n'rruge po du Nis me klubin
Je ku bona kupe
Cubana vjen me mu yeah
Nga Pamja e mrekullueshme
Kamra e pa pabesueshme

Drille zemer mos u ndal
Na per ty e bojna zjarr
E vec qe koken kjo cika
Ma e fort se cocaina

Dridhe belin mos u ndal
Na per ty e bojna zjarr
E veq qe koken kjo cika
Ma e fort se cocaina

E kallim nejt krejt tu ndez atmosfera
Femrat Kane dal me xhej
Kane harru faera

Kallet te dera vijne me havera
Krejt e kthejne kryt kur
Hidhen lart te tjera

Ne nuk bejme dashni
Zemer na vec dojna sonte
Shume je du ma thy zemren
Ti je shoqja jote

Ajo dora jote dhe secila shoqe
Bohet mir se tjetra
S**y bukuroshe

Smoking kalli kush sh*t
Dora amerikano
Tu pi biherbano
Sikur don Alejandro

Cash from moroco
She dose me Tabaco
Per ty djegi venin
Si me vere gelato

Drille zemer mos u ndal
Na per ty e bojna zjarr
E vec qe koken kjo cika
Ma e fort se cocaina

Dridhe belin mos u ndal
Na per ty e bojna zjarr
E veq qe koken kjo cika
Ma e fort se cocaina

DËRGOI:
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, ky krijim muzikor është përcjellë tek fansat i kompletuar mjaft mirë me anë të një videoklipi muzikor, video produksioni i të cilit është përgatitur bashkarisht nga MAX Production & MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 13 Qershor 2023. Autorë të tekstit janë Don Phenom & Don Phenom, për arranzhimin janë kujdesur K-Lay & K-Lay, ndërsa për produksionin janë përkujdesur T-Miles A.K.A Unbeliever & Miles.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200