TEKSTESHQIP

Polifonia Burrat
Kalldermit Po Mshkon Si Shah
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalldermit Po Mshkon Si Shah" kënduar nga Polifonia Burrat.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Naim Krasniqi.