Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Poni - Dale Moj Dale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  20

Komente

1 🔥

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"The Best"

Këngë e albumit:

"As Po As Jo"


Ne mengjes pa zbardhur drita
Me zgjoi nje ze u ngrita
Shkonte vasha shkonte Vita
Ajo qe shkonte perdita

**Dale moj dale
Dale sa te vij edhe une
Pritem moj pritem
Pritem se te dua shume**

Kam dy dite sot edhe dje
Te prisja djale te vije
Tek burimi ne korije
Te mblidhnin kokrra lajthie

Me beso moj grykezene
Te ziun c’me gjeti mbreme
Iken dhente dhe m’u trembne
Gjezdisa malin me kembe


Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet