Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Jububu Moj Të Keqen-Ë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  21

Çupe kush ta preu fustane
Jububu moj të keqen-ë
Neneja me gjithe babane
Jububu moj të keqen-ë

Shume te ngushte nen sqetull
Jububu moj të keqen-ë
Ju thafshin moj kush ta ka qepur
Jububu moj të keqen-ë

Oh sa shume te ka lezet
Jububu moj të keqen-ë
Dukesh si thelleze ne dege
Jububu moj të keqen-ë

Bandilli ta bleu nje tjeter
Jububu moj të keqen-ë
Vish te rri, e mos mbaj te vjeter
Jububu moj të keqen-ë

Fustanin mbaç me shendet
Jububu moj të keqen-ë
Me bandill gezofsh perjete
Jububu moj të keqen-ëPublikimi: 01/12/2005
Orkestrimi: Adrian HilaMë Shumë Këngë Nga Poni:


Komente mbi këtë këngëPoni - Jububu Moj Të Keqen-Ë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jububu Moj Të Keqen-Ë".
3. Video është e këngës "Jububu Moj Të Keqen-Ë", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.