Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Naten O Vetem O Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28Najnajnajnajnajnajnajnajnajnaj
oooohhhhoooooooo(x2)

Natën e erës së madhe
natën o vetëm o
të prita mike pse se erdhe
natën o vetëm o(x2)

Najnajnajnajnajnajnajnajnajnaj
oooohhhhoooooooo(x2)

Natën o vetëm o
xhan bandill të keqen o (x4)

S'erdhe vet apo stë lanë
natën o vetëm o
s'më la nëna me babanë
natën o vetëm o (x2)

Natën o vetëm o
xhan bandill të keqen o (x4)

Ç’më kalon serbes serbes
natën o vetëm o
ja do të marr moj
ja do të vdes
natën o vetëm o (x2)

Natën o vetëm o
xhan bandill të këqen o (x4)


Ky tekst u dërgua nga fierakja


Publikimi: 01/12/2006
Orkestrimi: Adrian HilaMë Shumë Këngë Nga Poni:

Komente 0


Poni - Naten O Vetem O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naten O Vetem O".
3. Video është e këngës "Naten O Vetem O", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.