Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Poni - O Moj Buzeplasur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Moj Buzeplasur".
3. Video është e këngës "O Moj Buzeplasur", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Poni - O Moj Buzeplasur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Dashuria Labe"

Këngë e albumit:

"The Best"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Dola nje dite nga mali
neper vape o rrenjedali

Poqa mikene tek zalli
neper vape rrenjedali

Dola nje dite nga mali
neper vape o rrenjedali

Poqa mikene tek zalli
neper vape rrenjedali

ref.
Sec ma plase buzen moj
o moj buzeplasur
Ke nja dy tri dite moj
qe nuk me je qasur
Nena s’te ka lene moj
a vete s’ke dashur
rruga s'te ka rene moj
a pune ke pasur

Dic i kerkova s'ma fali
neper vape rrenjedali

Me tha tutje nga behari
neper vape rrenjedali

Dic i kerkova s'ma fali
neper vape rrenjedali

Me tha tutje nga behari
neper vape rrenjedali

ref.


Ky tekst u dërgua nga Cezari
Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet