Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - O Bilbil I Malit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

2x
O bilbil i malit
sa bukur kendon
zene e bukur o
pse s'ta degjoj
Zemren ma ke marre
O bilbil i malit
ne kendojme
por s'me tregon

[REF. 2x:]
Erdha dhe erdha o bilibil-o
Erdha dhe erdha o xhan
o po do te flas se me s'duroj
O bilbil i malit-o

2x
O bilbil i malit
sa bukur kendon
te dy zemrat tona ti bashkojme
Bashke me ty kendoj dhe zemra
ma jep doren bilbil-o
O bilbil i malit-o

[REF. 2x:]
Erdha dhe erdha o bilibil-o
Erdha dhe erdha o xhan
o po do te flas se me s'duroj
O bilbil i malit-o


Ky tekst u dërgua nga  fatimePoni
Publikimi: 01/12/2005
Orkestrimi: Adrian Hila


Poni - O Bilbil I Malit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bilbil I Malit".
3. Video është e këngës "O Bilbil I Malit", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0