Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Moj Mike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Mike" kënduar nga Poni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Tooni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Une te kisha shoqe
por u dashurova ne ty
ne fund e koptova
nuk kam faj qe rash ndashni
cdo dit e me teper te dua
e imja do te jesh
e ndjej se do t`kthehesh
ilac,per mua do te jesh

Ref.2x

Moj mike,moj cike
si meteor nzemer mke ra
prej meje cka prite
dashnor du me tu ba

Une te kisha shoqe
por u dashurova ne ty
ne fund e kuptova
nuk kam faj qe rash ndashni
cdo dit e me teper te dua
e imja do te jesh
e ndjej se do tkthehesh
ilac, per mua ti do te jesh

Ref.4x

Moj mike,moj cike
si meteor nzemer mke ra
prej meje cka prite
dashnor du me tu ba

Publikimi: 01/12/2006
Orkestrimi: Adrian HilaMë Shumë Këngë Nga Poni:


Komente mbi këtë këngëPoni - Moj Mike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Mike".
3. Video është e këngës "Moj Mike", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.