Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Laberi Moj Laberi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  49Laberi te thura kenge
moj e shtrrenta laberi
tek ty lindem dhe u rritem
te kujtoj me dhemshuri(2X)

E laberi moj laberi
ska si ti moj ska si ti
kush te thot moj je e ashper
je e lare me flori(2x)

Laberi o vendi bukur
andej nga jam edhe vet
me kuroren permbi koke
dukesh por si nje princesh(2X)

E laberi moj laberi
ska si ti moj ska si ti
kush te thot moj je e ashper
je e lare me flori(2x)

Laberi moj e vertet
per ty po kendoj nje jet
per ty po kendoj nje jet
dhe pa ze sikur te mbes

Dhe pa ze sikur te mbes
dhe pa ze sikur te mbes
dhe pa ze sikur te mbes
do kendoj gjer sa te vdes

E laberi moj laberi
ska si ti moj ska si ti
kush te thot moj je e ashper
je e lare me flori(2x)


Ky tekst u dërgua nga  edonaPoni
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Edi Balili
Teksti: Poni
Orkestrimi: Edi Balili
Video Produksioni: MAX Production
Production: Muza, House Recording


Poni - Laberi Moj Laberi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Laberi Moj Laberi".
3. Video është e këngës "Laberi Moj Laberi", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0