Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Trak Ma Beri Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

tek nje pllak atje ne krua se cme shkau kemba rash ne gjurmet e tua trak ma beri zemra x2.

REFRENI
trak e truk hap pas hapi nuk kam faj moj un i ngrati (i shkreti) nuk kam faj moj qe te dua trak e truk hapat e tua x2.
me gershetin per mbi supe ikje dal ngadal eja sonte bashke te rrim ti lem ato fjale x2.

REFRENI X2
trak e truk hap pas hapi nuk kam faj moj un i ngrati(i shkreti) nuk kam faj moj qe te dua trak e truk hapat e tua x2


Ky tekst u dërgua nga EnkeliPoni
Publikimi: 30/07/2010
Muzika: Poni & Edi Balili
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Edi Balili


Poni - Trak Ma Beri Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trak Ma Beri Zemra".
3. Video është e këngës "Trak Ma Beri Zemra", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0