Më mbaj mend (për 1 muaj)


Poni - Xhan Xhan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan Xhan".
3. Video është e këngës "Xhan Xhan", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Poni - Xhan Xhan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  35

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Xhan Xhan!"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Komente

Asnjë Koment

29/07/2013

2013-07-29T07:53:42+00:002x
Trendafilat Nuk I Dua
Ne Shenje Paqeje S'pranoj
C'me Bere Mor Zemer Thyer
Jo Nuk Mundem Te T'harroj

Refreni 2x:
Xhan Xhan O Moj Xhan
Pse Me Le Me Koke Menjane
Xhan Xhan O Moj Xhan
Jo Nuk Mundem Te Ta Fal

2x
Trendafilat Nuk I Dua
Me Ata Me Vrave Ti
Mu Betove Mu Betove
Per Te Shkreten Dashuri

Refreni 4x:
Xhan Xhan O Moj Xhan
Pse Me Le Me Koke Menjan
Xhan Xhan O Moj Xhan
Jo Nuk Mundem Te Te Fal.


Ky tekst u dërgua nga Ardi
Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet