Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Me Dhe Emrin Nene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Zot o zot te qofsha fale!
Me dhe me te mirin djale!
Nate e dite ne krahe e mbaj !
Do tja mar o nusen me paje!

REF
Se ti je drite e shtepise ,
Ti je vule e dashurise ,
Pa gjume me ke lene ,
Me dhe emrin nene!

Strofa II
Cdo shtepi le te gezoje,
Me femije te mbreteroje dhe kur ka buke e kripe,
Ne shtepi femijet bejne drite!

REF
Se ti je drite e shtepise ,
Ti je vule e dashurise ,
Pa gjume me ke lene ,
Me dhe emrin nene!

Strofa III
Per ju shoqe per ju bija!
Nje urim e kam nga zemra
Te gjitha u trashegofshi ,
Te gjitha u befshi nena!!
Poni
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2015
Muzika: Valter Beqo & Poni
Teksti: Poni
Orkestrimi: Valter Beqo


Poni - Me Dhe Emrin Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Dhe Emrin Nene".
3. Video është e këngës "Me Dhe Emrin Nene", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0