Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Vallja Labiko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Do martojme cupat
E do martojme djemte
Vallja labiko
Sa paska lezete

REF. 2x:
O-po-po-po
Valle labiko
Digje djalo digje
Merre shtruar o

Do martojme cupat
E do martojme djemte
E vallja labiko
Na paska lezet (2×)

REF. 2x:
O-po-po-po
Valle labiko
Digje djalo digje
Merre shtruar o

Per nje cupe te bukur
Si lule behari
E dogji shamine
E dogji ky beqari (2×)

REF. 2x:
O-po-po-po
Valle labiko
Digje djalo digje
Merre shtruar o

Vallja labiko
Xhevahir i ralle
Ylli qe nuk shuhet
Shpirtin ma mban gjalle (2×)

REF. 2x:
O-po-po-po
Valle labiko
Digje djalo digje
Merre shtruar o


Ky tekst u dërgua nga Rikardo


Nuk kemi video për këtë këngë.


Poni
Publikimi: 29/07/2017
Festivali: Zhurma Show 2017
Muzika: Edi Balili & Poni
Teksti: Poni
Orkestrimi: Edi Balili
Video Produksioni: Supersonic


Poni - Vallja Labiko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallja Labiko".
3. Video është e këngës "Vallja Labiko", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 1