TEKSTESHQIP

Poni
Te Dua
Lyrics

S'besoja se një ditë vetëm do jetoja
Dhe një fjalë nga afër sdo ta thoja
Ty që të doja shumë!

E dija se pa ty gjithmon vetëm do flija
Dhe nga i ftohti gjithmon do të ngrija
E vetme kam lindur
E vetme do vdes pa ty!

Ref.x2:
Të dua, po vuaj çdo natë pa ty
Të dua, po vuaj çdo natë pa ty
Po vuaj dhe qaj vetëm se të dua ty!

DËRGOI:
INFO
Kompozimin, tekstin dhe orkestrimin e krijoi Flori Mumajesi.