TEKSTESHQIP

Por-Nó
Qëllimet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qëllimet" kënduar nga Por-Nó.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor është bërë i disponueshëm tek shikuesit i punuar në spektrin vizual me anë të një videoklipi muzikor, produksioni i të cilit është punuar nga Pinkmoon Creative. Videoklipi u publikua me datë 9 Maj 2021.