TEKSTESHQIP

Por-Nó
Qëllimet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qëllimet" kënduar nga Por-Nó.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 9 Maj 2021, Por-Nó publikojnë videoklipin "Qëllimet". Videoklipi u prodhua nga kompania Pinkmoon Creative.