Më mbaj mend (për 1 muaj)


Presioni - Qonu Kceni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qonu Kceni".
3. Video është e këngës "Qonu Kceni", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Presioni - Qonu Kceni  (Feat. Unikkatil)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Kategori E Rond"

Komente

1 🔥

Featuring

Unikkatil

20/09/2010

2010-09-20T17:34:59+00:00[Part 1 - Presioni]
Dddiiiqka du mju thon/ Ngoni mir teton/ Ku i lat Femnat pse i ndat me nje an/
Pikspari pa Femna smun vallzon/ DJ njo konstruktin ta ndrron/
Deli pej permasi kapju mos ju ndaj/ Bonu superngjits kce kadal e mos ngaj/
Percjelli ritmin leviz per beli shtrengo/ Lemo nga pak e kadale ferko/
Nxehet punu gjethkush kalon mir/ O nxe DJ po ju lag me birr/
Senet t'forta PRESIONI po bon/ Spo dihet qetash ka sa o ka shkon/
Edhe Kamarierat me sherby harrun/ Smun u durun e te rrethi u gjun/
E Shankistat jon ende tuj menu/ a me punu , a me hi me vallzu/

[Chrous - 2x]
Hey a keni dek Shqipe a qa kari kini/ Der kjo Party kjo qim nane ju si dekun veq po rrini/
Pini pini qonu kceni ngreni pa bo qef ju mos e leni/ Garantume sene theni allahile veq mos fleni/

Une REBELI e PRESIONI e po rritke nalt tensioni/
Qe sha t'zuni tash po Gzoni qosh e qosh po nihet Zoni/
Eksplodoi ky Mikrofoni prej Muzike e hallakame/
Qfar piskame e piskame ktu qdo Femen osht e nxane/

[Part 2 - Presioni]
Ohhh Zot runa qa osht ka don mu ba/ Mir o puna se neve mir na ra/
Zgat sa zgat askush s'merzitet/ Nihere per nihere Atmosfera po rritet/
Ju ja dhat Flaken un ja futa Fitilin/ U bo kijameti se ma pranut Stilin/
Ma pelqyt Muziken per ni pllom u rrita/ Tash repovaz me Zemer dej sa bohet Dita/
Ata qe e majn renin , smujn me zan ven/ Gjithkush po leviz Panika po i nxen/
Veshtire me kontrollu nkit Klub u bo renin/ Prap mir osht puna se na e rujna venin/
Me dal mos gabo mo mrena ski me hi/ Kallabllak i madh te hyrja osht tu u zi/
Te ton po munohen diqysh me perbiru/ Qe me mujt me hi edhe ata me Argtu/

[Chrous - 2x]
Hey a keni dek Shqipe a qa kari kini/ Der kjo Party kjo qim nane ju si dekun veq po rrini/
Pini pini qonu kceni ngreni pa bo qef ju mos e leni/ Garantume sene theni allahile veq mos fleni/

Une REBELI e PRESIONI e po rritke nalt tensioni/
Qe sha t'zuni tash po Gzoni qosh e qosh po nihet Zoni/
Eksplodoi ky Mikrofoni prej Muzike e hallakame/
Qfar piskame e piskame ktu qdo Femen osht e nxane/

[Part 3 - Presioni]
Kjo Nat po shkurtohet osht gati me mbaru/ Aksidente ska pas shum mir kena kalu/
Po afrohet funi bashk un e REBELI mo s'pim/ Aj nat an ,un kit an distancum na dy rrim/
Vazhdoj vallzoj quna Rastin sdu ta lshoj/ Sma nin per njeri t'gjall qefin tem und u ta boj/
Kjo Nata jem osht edhe Nata e saj/ Osht kjo nata jon nat qe n'men do ta maj/

[Part 4 - Rebel a.k.a. UniKKatiL]
Une me PRESIONIN mo nuk folim nermjet veti/ Veq pe kapim Mikrofonin e kerkon spe veti/
Pidhat i kan fajet qe po na shtin me nejt bashk/ Mos mu kon kto vasha na ishim vra Kallash/
Ej Qika Qika cila don mu bo Zalika sot/ Pse po rini n'Karrika ku pot pelqen Fizika jon/
Pina kogja Wine/ Ni Champaigne/ Si hajn/ Qimt e Nanes po bertas THE WHOLE WORLD IS MINE/

[Chrous - 2x]
Hey a keni dek Shqipe a qa kari kini/ Der kjo Party kjo qim nane ju si dekun veq po rrini/
Pini pini qonu kceni ngreni pa bo qef ju mos e leni/ Garantume sene theni allahile veq mos fleni/

Une REBELI e PRESIONI e po rritke nalt tensioni/
Qe sha t'zuni tash po Gzoni qosh e qosh po nihet Zoni/
Eksplodoi ky Mikrofoni prej Muzike e hallakame/
Qfar piskame e piskame ktu qdo Femen osht e nxane/

[Outro - Rebel a.k.a. UniKKatiL]
Yeaa... UniKKatiL.. Presioni... Yeahh... Qoni durt nalt...
Dridhne Trupin krejt Femnat e mira, edhe ju t'kqijat hajd ska lidhje..
Yeaahh... Sickest Shit eva Mothafuckers..


Ky tekst u dërgua nga datii
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet