Më mbaj mend (për 1 muaj)


Presioni - TBA

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "TBA".
3. Video është e këngës "TBA", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Presioni - TBA  (Feat. Milot, V.e.B & Mery)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Mix Tape Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Milot

Featuring

Dryton Deqanasi

05/12/2009

2009-12-04T23:57:02+00:00Milot Chorus:

We said it,we did it,we took it to the top,
we still do motherfuckers we don't stop
...
...

Presioni

verse1//

ju kemi kallzu niher po ket her pe vertetojm //
jena vlla mat fortit qdo merit e meritojm //
me ni koncert t`vogel dhe meniher boom (buum) //
qdo rekord u thy zvicrren e palum //
paramenoni popull diqka mat madhee //
ni koncert historik qe n`ballkan su paee //
fuck n`ballkan n`ILIRI po du me than //
Prishtin pregaditu se moti su pam //
po ju vin shqipet, shqipet e pergjakshme //
per me bo ni nej situata osht e gatshme //
na jena t`gatshem trahatshem per neja te pakapshem //
dije dihet kush o ma i famshem //
babes na jena knena qka ata nuk jon anena //
babes qka na kena knena ata anena prehen n`vena //
masnej shesin bole na jena me vole //
jena repera me fam a knej shetiten n`kam //

MiLot Reff :

Mery

verse2//

Shhh.. shuuj se me mu t`hup takati //
do ma kan inati saher qe repovati //
kejt un i kapi inatgjit i zhduki //
Venat TBA ruju shok se ta futi //
hee.. zii per ata qe se din //
Zvicerr Prishtin ja qoj porosin //
inatgjit let vin lirisht e meritoni //
allahile kallxoni qa po doni //
huuu bonn kuku shum pozitat e tona //
koncertet i majna se qashtu vet na kona //
shqipet e pergjakshme shqipet e forta //
shqipe qdo pozit ajde cikrroni gota //
haa. paaw apet po kerset //
ni histori e madhe shtat marsi met //
per qato mos um vet qashtu pranoje thuje //
eejoouu milot maa shqipe refrenin gjuje //


Ky tekst u dërgua nga Arddian   Silexhia
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet