Më mbaj mend (për 1 muaj)


Presioni - Sot Per Sot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Per Sot".
3. Video është e këngës "Sot Per Sot", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Presioni - Sot Per Sot  (Feat. Barooti & B52)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Kategori E Rond"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Barooti

Featuring

B52

22/07/2012

2012-07-22T18:20:29+00:00B52:
Oh yeah I live today for today
Live is good I only shit the change
Oh yeah, so without fame everybody will know my motherfucking name.
Oh yeah just give me one shot
Like it or not im'ma show you what I got
Oh yeah guarantee you'll be surprised so, so let's ride.

Presioni:
Jetoj sot per sot po t'kaluaren se harroj dot/
jeten se kaloj un kot kom respekt per t'madhin ZOT/
qdo hap i jetes tem t'befason maje n'men/
ndoshta un nuk kallxona po po flet vepra jem/
kejt jemi t'vertetume ndaq mi hi ti ksaj pune/
UNE une kom shum t'kalume t'perjetume/
vi prej venit plot histori me besnikri perplot dashni/
ku jeta nuk osht befasi po osht sukses e mrekulli.

B52:
Oh yeah I live today for today
Live is good I only shit the change
Oh yeah, so without fame everybody will know my motherfucking name.
Oh yeah just give me one shot
Like it or not im'ma show you what I got
Oh yeah guarantee you'll be surprised so, so let's ride.

Cyanide:
Oh yeah oh no follow me let's go/
ama vetem ni shans une ta boj sikur prov/
a je friend a je fllow mos u shit se I Know/
jom von per n'aeroport me shit bole nuk kom koh/
fill e nxerri bileten fill e nxerri une veten/
kqyri qysh me thy mas shumti fill e ndreqi une jeten/
hiq pa sha e pa diss kejt vet un pallis/
ti je ngul midis Prishtine une blic ne Paris.

B52:
Oh yeah I live today for today
Live is good I only shit the change
Oh yeah, so without fame everybody will know my motherfucking name.
Oh yeah just give me one shot
Like it or not im'ma show you what I got
Oh yeah guarantee you'll be surprised so, so let's ride.

Barooti:
Yeahh, o yeah ee neve po na njeh neve po na she krejt vibe pernime/
per neve nuk ke ni deri sot deri dje edhe nuk e keni pa
sa ktu sa atje/
krejt kuqkat neve nuk na nijn hip hopin e maj n'krah plus edhe
n'shpin/
venin kejt e din kejt shqipet te na vin kur na jena n'prishtin damn/
e kallem kejt 1 shqiptari qoni kejt durt nalt me knu ket hit t'ri/
as plumi nuk kerset pa kon baruti na pe dridhem venin kejt ski qa thu ti/
nuk o qudi sen edhe pse dikush sa shum pi dhem/
jena kon kena me kon t'parin ven/
shqipet e pergjakshme maneni n'men.

B52:
Oh yeah I live today for today
Live is good I only shit the change
Oh yeah, so without fame everybody will know my motherfucking name.
Oh yeah just give me one shot
Like it or not im'ma show you what I got
Oh yeah guarantee you'll be surprised so, so let's ride.


Ky tekst u dërgua nga Rinor Hajdari   princepow   dorartt1
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet