Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Presioni - Sot Njerzve S'ju Besohet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Njerzve S'ju Besohet".
3. Video është e këngës "Sot Njerzve S'ju Besohet", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Presioni - Sot Njerzve S'ju Besohet  (Feat. Bx-A & Pejoni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"13 çingrrao"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bx-A

03/06/2014

2014-06-03T12:33:03+00:00Ref:2x Presioni
.........................................................
Sot njerzve s'ju besohet kejt jon bo fuck up
Ende po ecin n'kemb po me mendje nuk bojn dot
Bicha me shume ftyra nuk e thash perndryshe kot
Ket her e thom per mashkuj qe i thojn vetes burra sod
.........................................................

Presioni
.........................................................
Se ke iden ti nuk je n'rrjella sen nuk je ka vren
Njerzt jon ka myten njerzt jon ka prehen
Kurgjo me tren sene t'rondomta po ta jep iden
Se nuk ka fitim lypin shpetim
Njerzt po mundohen po fundi deshtim
Fundi fillim sille ti sille prap ka mbarim
Mbarimi fillim jeta deshtim
Njeriu si kafsh veq qe se din
Shtazet ofendohen me ne t'krahasohen
Gabimet e tona nsheja deshmohen
Vershime ujore anena termet
Knena kejt flak diku po kerset
Dika po lufton dika po tentojn
Dika o ka nxehet athu a po pshtojm
.........................................................

Ref:2x Presioni
.........................................................
Sot njerzve s'ju besohet kejt jon bo fuck up
Ende po ecin n'kemb po me mendje nuk bojn dot
Bicha me shume ftyra nuk e thash perndryshe kot
Ket her e thom per mashkuj qe i thojn vetes burra sod
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet