Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Presioni - Bitchat Me Shum Ftyra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bitchat Me Shum Ftyra".
3. Video është e këngës "Bitchat Me Shum Ftyra", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Presioni - Bitchat Me Shum Ftyra  (Feat. Bx-A)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"13 çingrrao"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bx-A

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Ref: Presioni
.....................................................
Bitcha me shum ftyra ka knej ka anej
Ka bitcha me shum ftyra ka anej
.....................................................

Presioni
.....................................................
Bitcha knej bitcha anej
Kudo qe po shkoj veq bitcha po gjej
Ku jon viqat bitchat vrej
Lshohen si ujqit n'fush betej
Alergjik bicha me shum ftyra
Qika tmira nga natyra
Alergjik bitchat shiten me ....
E knej mas shpine qihen pa mas
.....................................................

Ref:2x Presioni
.....................................................
Bitcha me shum ftyra ka knej ka anej
Ka bitcha me shum ftyra ka anej
.....................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet