TEKSTESHQIP

Presioni
TBA
Lyrics
(Feat. Milot, V.e.B & Mery)

Milot Chorus:

We said it,we did it,we took it to the top,
we still do motherfuckers we don't stop
...
...

Presioni

verse1//

ju kemi kallzu niher po ket her pe vertetojm //
jena vlla mat fortit qdo merit e meritojm //
me ni koncert t`vogel dhe meniher boom (buum) //
qdo rekord u thy zvicrren e palum //
paramenoni popull diqka mat madhee //
ni koncert historik qe n`ballkan su paee //
fuck n`ballkan n`ILIRI po du me than //
Prishtin pregaditu se moti su pam //
po ju vin shqipet, shqipet e pergjakshme //
per me bo ni nej situata osht e gatshme //
na jena t`gatshem trahatshem per neja te pakapshem //
dije dihet kush o ma i famshem //
babes na jena knena qka ata nuk jon anena //
babes qka na kena knena ata anena prehen n`vena //
masnej shesin bole na jena me vole //
jena repera me fam a knej shetiten n`kam //

MiLot Reff :

Mery

verse2//

Shhh.. shuuj se me mu t`hup takati //
do ma kan inati saher qe repovati //
kejt un i kapi inatgjit i zhduki //
Venat TBA ruju shok se ta futi //
hee.. zii per ata qe se din //
Zvicerr Prishtin ja qoj porosin //
inatgjit let vin lirisht e meritoni //
allahile kallxoni qa po doni //
huuu bonn kuku shum pozitat e tona //
koncertet i majna se qashtu vet na kona //
shqipet e pergjakshme shqipet e forta //
shqipe qdo pozit ajde cikrroni gota //
haa. paaw apet po kerset //
ni histori e madhe shtat marsi met //
per qato mos um vet qashtu pranoje thuje //
eejoouu milot maa shqipe refrenin gjuje //

DËRGOI: