Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - Kriminele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11

Ja njoh ftyren edhe gjestet
ajo cmend kur buzeqeshet
ajo syt magjistare i ka,
dhe kur gabon ja du veset
mekatare qe kujdeset
ca mke bo prap se prap
e du hala

×4 O ca mke bo
×4 O ca mke bo bo bo

×2 Ti kriminele kriminele
ma vodhe zemren vec me shikim
dosjen ti mshele
dosjen ti mshele
mrena zemres tane bej burgim

E di qe sun u mlen ti kurr kurr kurr
se pa mu ti vdes per burr burr burr
se syt e tu tjert jan vetem si figur
zemren akull zemra jeme ta ben furr

Ja njoh ftyren edhe gjestet
ajo cmend kur buzeqeshet
ajo syt magjistare i ka,
dhe kur gabon ja du veset
mekatare qe kujdeset
ca mke bo prap se prap
e du hala

×4 O ca mke bo
×4 O ca mke bo bo bo

Me paret t'mia kam me fshi lotet tu
Kam t'thon e du paren ki me pa
kan ma shum du
E nese sje nese sje ti me mu
parja tve n'dilem ama me te kam me jetu
bona thashethem n'mahall
per ty jam perzi me mall
per ty i boj tonat
vec me ti plotsu deshirat
hajde mos e mkall
se un t'du si budall
leji llafet ca thojn
se vec llafe kan pyt

E di qe sun u mlen ti kurr kurr kurr
se pa mu ti vdes per burr burr burr
se syt e tu tjert jan vetem si figur
zemren akull zemra jeme ta ben furr

Ja njoh ftyren edhe gjestet
ajo cmend kur buzeqeshet
ajo syt magjistare i ka,
dhe kur gabon ja du veset
mekatare qe kujdeset
ca mke bo prap se prap
e du hala

×4 O ca mke bo
×4 O ca mke bo bo bo
💔🥺

Ky tekst u dërgua nga Lyricsal_lmRenditja: Top 200
Publikimi: 06/11/2021
Teksti: Princ1
Video Produksioni: MAX Production
Muzika: Unik Beatz
Master: Alandy
Duahit EntertaimentMë Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente 0


Princ1 - Kriminele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kriminele".
3. Video është e këngës "Kriminele", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.