Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Vet e pesta del dhe bagazhin full plot me coco
Ajo s'pyt për shtet, jo jo asaj si han për asnjo
Ajo ja del vet, akull ndjenjat vetëm cashin do
Ajo asht shume busy, qato numra për çdo ditë i ndrro

Ato goca, goca, goca që i kan ndrru numrat
Veç ishalla lutem nuk bjen menja me ndrru burrat
S'kan bo shkoll ekonomie po i ka rrit shumat
Po ra fjala xhelozime të kercasin plumat

A je loco, loco, loco pse po lun, ti me mu
A je coco, coco, coco se m'duket jam bo drru
A je choco, choco, choco se po du me t'provu
A je ti ma e mira n'bot se po du me t'shiju

Vet e pesta del dhe bagazhin full plot me coco
Ajo s'pyt për shtet, jo jo asaj si han për asnjo
Ajo ja del vet, akull ndjenjat vetëm cashin do
Ajo osht shumë busy, qato numra për çdo ditë i ndrro

Vet e pesta del dhe bagazhin full plot me coco
Ajo s'pyt për shtet, jo jo asaj si han për asnjo
Ajo ja del vet, akull ndjenjat vetëm cashin do
Ajo osht shumë busy, qato numra për çdo ditë i ndrro

Vet e pesta del dhe bagazhin full plot me coco
Ajo s'pyt për shtet, jo jo asaj si han për asnjo
Ajo ja del vet, akull ndjenjat vetëm cashin do
Ajo osht shumë busy, qato numra për çdo ditë i ndrro

Kisha dek, dek, dek, për zemrën tone
Ma e mira je, je, e ksaj ane
Kudo shkël-shkëlqen sikur drit hane
Jam ka t'lutem dhe ni her ti me ma dhone
O me erën, erën tone, jam de jam bo tap
Qysh me t'ardh une për mbrapa kur as radari sun t'kap
Por shumë sene msova n'jetë, por kurrë si mora vesh gratë
Katër shoqe pasagjere, tu bo gara n'autostradë

Vet e pesta del dhe bagazhin full plot me coco
Ajo s'pyt për shtet, jo jo asaj si han për asnjo
Ajo ja del vet, akull ndjenjat vetëm cashin do
Ajo osht shumë busy, qato numra për çdo ditë i ndrro

Vet e pesta del dhe bagazhin full plot me coco
Ajo s'pyt për shtet, jo jo asaj si han për asnjo
Ajo ja del vet, akull ndjenjat vetëm cashin do
Ajo osht shumë busy, qato numra për çdo ditë i ndrro

Vet e pesta del dhe bagazhin full plot me coco
Ajo s'pyt për shtet, jo jo asaj si han për asnjo
Ajo ja del vet, akull ndjenjat vetëm cashin do
Ajo osht shumë busy, qato numra për çdo ditë i ndrro


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooPrinc1
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/05/2022
Muzika: Unik Beatz
Teksti: Princ1
Video Produksioni: MAX Production
Master: Alandy & Duahit Entertaiment


Princ1 - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente 0