Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - E Kam Dit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E kam dit
qe me mu kan mu kon tgjith trinjt
tu ja kajt nanen naten tu e bo dit
e vec ta dish ti sa e kam prit
E kam dit

Hajde silli krejt shishet shishet shishet
si kjo ma e mira qe po vjen te na
ku i kam ishet ishet ishet
luje mos e R*uje luje u lala

Ajo don bile bile bile bile
un ta jap me zemer mos thuj ejvallah
luje me myndile se gjujna me jeshile
edhe ki me pa se si na nuk ka

shishe plot jan me fishekzjarre
dhe nje shnet per qejfe edhe halle
dhe nje gote pije mos tvjen marre
i paguj une nese nuk ke pare

Ref.
E din tan e dini tan e dini tana
jena rreth i gjan na jena rreth i gjan na
o p***a same sna boni leku as fama
kshu na lindi nana kshu na lindi nana

Vrs 2

Jam si avion
tu kalu nga shteti nshtet
tu e chill
me shqipe tmija
skam nevoj une per koncert a
po mvyn
nje cante se nuk o ka ze mo nxhep
spo ze mo nxhep jo
spo ze mo nxhep

x2
Ye ye ye
Princi Princi
f*ck krejt sistemin
Ye ye ye
nese ke inat puthe T**in

Kam respekt per p***a nane
qe skan fjal e marojn puna
a e din qe o gangstere
ajo qe po rrin me cunat
a e din se tmerren ment
se vjen fjala ke dhuna
a e din se tfurnizojm
nese vjen fjala ke huna a

shishe plot jan me fishekzjarre
dhe nje shnet per qejfe edhe halle
dhe nje gote pije mos tvjen marre
i paguj une nese nuk ke pare

Ref.
E din tan e dini tan e dini tana
jena rreth i gjan na jena rreth i gjan na
o p***a same sna boni leku as fama
kshu na lindi nana kshu na lindi nana
Princ1
Publikimi: 14/07/2023
Teksti: Princ1
Orkestrimi: Unik Beatz
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Princ1
Mix/Master: Apollo


Princ1 - E Kam Dit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Dit".
3. Video është e këngës "E Kam Dit", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente 0