Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Pro Band & Violeta Kajtazi - Tre Shoke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

11/01/2010

2010-01-11T04:46:30+00:00

Më Shumë Nga

Violeta Kajtazi

Këngë e albumit:

"Me Mysafirët"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tre Shoke" kënduar nga Pro Band & Violeta Kajtazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band & Violeta Kajtazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet