Live Video

Pro Band, Ganja & Aida Doçi - Potpuri (Gezuar 2020)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2019

2019-11-11T17:14:44

Më Shumë Nga

Ganimete Abazi (Ganja)

Më Shumë Nga

Aida DoçiNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2020)" kënduar nga Pro Band, Ganja & Aida Doçi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Potpuri (Gezuar 2020)".
Videoklipi nga Pro Band, Ganja & Aida Doçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elona & Xheta. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2x
Kushtoja lojen ti ksaj nate hajde jasha hajde Kalle rrina rrina me shoqni atmosfera fantazi

2X
Bojna parti parti shpejt Na kalon vakti sonte krejt Po knaqmi me muzik e kallmi


2x
Sa knaqsi e madhe krejt Po Lujn ne valle hajde hajde Pak ma gjall sonte flaka Don mi dal.

4x
Bojna parti parti shpejt Na kalon vakti sonte krejt Po knaqmi me muzik e kal.

Pikrisht te deshova,je e dallume te tregova.
Xheta 2x
Jo se ta baj qefin me ty e kisha ni mir vetin.

2x
Fjal per fjal Ball perball sy me sy un dhe ti oj dashni oj dashni zemrat ti bajm bashk Na dy.

Ske qka fol un e Di hajt Po menona Pak per ty.

Elona2x
Jam menime 50 50 sdi a je per mu i vertet.

4x
Fjal per fjal Ball perball sy me sy un dhe ti oj dashni oj dashni zemrat ti bajm bashk Na dy.Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...