TEKSTESHQIP

Pro Band
Baxhanak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baxhanak" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, ky projekt finalizohet online i realizuar në spektrin vizual me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 5 Shkurt 2019. Kompozitor është Bini Diez.